Najwięcej stypendiów powędrowało do LO w Dąbrowie Białostockiej

W dniu 29 października 2013 roku Pani Alicja Rysiejko – Wicestarosta Powiatu Sokólskiego wręczyła stypendia z Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży kształcącej się w Szkołach Ponadgimnazjalnych Powiatu Sokólskiego uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej. Na łączną liczbę 50 stypendiów 20 przypadło uczniom naszej szkoły. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

Oto nasi stypendyści:

1. Joanna Czerżyńska
2. Edyta Walenciej
3. Agnieszka Marcińczyk
4. Paulina Samojlik
5. Dawid Radziwonowicz
6. Diana Olechno
7. Izabela Borodziuk
8. Paulina Nachiło
9. Julia Krysiuk
10. Ewelina Marcińczyk
11. Mieszko Czaplejewicz
12. Monika Kirejczyk
13. Izabela Godlewska
14. Martyna Czerpak
15. Dawid Gawrylik
16. Katarzyna Dziewiątkowska
17. Natalia Odyniec
18. Barbara Kuc
19. Karolina Szczesnewicz
20. Damian Czokało

Jednocześnie warto nadmienić, iż Stypendystą Premiera Rady Ministrów w tym roku szkolnym jest Robert Kopeć, zaś stypendia ufundowane przez Zarząd Województwa Podlaskiego otrzymali Mieszko Czaplejewicz i Justyna Piruta. Także gratulujemy.

IMG_5694

IMG_5672