Dzień Edukacji Narodowej w pięknej oprawie

Już 9 października 2013 roku, na kilka dni przed oficjalnymi obchodami w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W jego trakcie nastąpiło ślubowanie uczniów klas pierwszych, zaś życzenia dla całego środowiska szkolnego i nagrody  dyrektora szkoły wręczone przez Jarosława Budnika dla wyróżniających się nauczycieli, stanowiły najważniejszą część oficjalnych obchodów. Życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły w formie zarówno wierszowanej jak i śpiewającej przekazała Grupa Paradoks pod opieką Pani Krystyny Kopańko. Dodatkiem do życzeń była róża. Szczególnie te ostatnie mniej oficjalne wystąpienie spotkało się z wielkim uznaniem i rzęsistymi brawami uczniów zgromadzonych na tym uroczystym apelu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA