Zakończenie roku szkolnego 2012/13

W dniu 28 czerwca 2013 roku na uroczystym apelu podsumowany został rok szkolny 2012/13. Wręczone zostały nagrody najlepszym uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom. Dyrektor szkoły Jarosław Budnik podziękował za wieloletnią pracę i zaangażowanie Pani Romualdzie Ilicz odchodzącej z dniem 1 sierpnia 2013 roku na emeryturę. Podsumowana została także Dąbrowska Fiesta odbywająca się w dniach 26-27 czerwca 2013 roku, w rywalizacji klas zwyciężyła klasa Ib przed IIc i Id.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA