Kilka słów o manewrach

Manewry klas mundurowych odbyły się w dniach 14-15 czerwca 2013 roku w Trzyrzeczkach. Sąsiedztwo Biebrzańskiego Parku Narodowego niewątpliwie przyczyniło się do tego, iż z całą pewnością można je uznać za udane. Ale przede wszystkim zorganizowanie i dopięcie na ostatni guzik tego przedsięwzięcia jest zasługą opiekunów na czele z Januszem Bielawskim który dwoił się i troił, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. W manewrach uczestniczyła także grupa uczniów z Gimnazjum nr 1 w Augustowie, która świetnie wtopiła się w klimat mundurowych działań. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Mariuszowi Siłakowskiemu i Janowi Bojszy za udostępnienie pola namiotowego i leśniczówki na działania uczniowskie. Prezentujemy wybór zdjęć, które niewątpliwie zastąpią wszelki komentarz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA