Inauguracja projektu „W klimacie fin de siecle w Krakowie i Dąbrowie”

W dniu 17 czerwca 2013 roku odbyła się konferencja inaugurująca projektu W klimacie fin de siecle w Krakowie i Dąbrowie w głównej mierze finansowany przez Fundację PZU w ramach programu PZU z kulturą. Uczestnicy spotkania zapoznali się z celami projektu, harmonogramem działań i zasadami wyłaniania uczestników. W konferencji wzięli udział zaproszeni goście w osobach: Tadeusza Ciszkowskiego – Burmistrza Dąbrowy Białostockiej, Antoniego Hrynkiewicza – Przewodniczącego Rady Miejskiej, Leszka Kiejko – Sekretarza Gminy Dąbrowa Białostocka, Andrzeja Kamlińskiego – Prezesa Fundacji Gama oraz Anety Fiećko – Luty – Wiceprezesa Fundacji Gama i jednocześnie koordynatora projektu. Poniżej kilka zdjęć z inauguracji projektu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA