Z „PZU z Kulturą” na wycieczkę do Krakowa

PZU logo

Fundacja Gama

20 maja 2013 roku rozpoczęła się realizacja projektu „W klimacie fin de siecle w Krakowie i Dąbrowie” finansowanego w dużej części  ze środków programu dotacyjnego „PZU z Kulturą”. W ramach projektu skierowanego do uczniów klasy II i III Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika odbędą się 2 konferencje (na rozpoczęcie i zakończenie projektu), przeprowadzone zostaną zajęcia warsztatowe  dotyczące kultury fin de siecle, powstaną prezentacje multimedialne dotyczące tej epoki przygotowane przez uczniów, nakręcony zostanie film z realizacji projektu oraz co wydaje się najważniejsze grupa 45 osób weźmie udział w wycieczce do Krakowa, w trakcie którego odwiedzą muzea, galerie sztuki i teatry. Wnioskodawcą projektu jest „Fundacja Gama”, której serdecznie dziękujemy za pomoc w pozyskaniu środków na rzecz młodzieży z naszej szkoły. Informacja dotycząca  rekrutacji do projektu zostanie przekazana na spotkaniu informacyjnym na początku czerwca 2013 roku. W realizację projektu zaangażowani będą nauczyciele poloniści.