Mundurowy biwak Akademii Obrony Narodowej w Warszawie

W dniach 16-19 czerwca 2013 roku 14 uczniów z pierwszych i drugich klas mundurowych oraz klasy celnej weźmie udział w biwaku Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. W programie przewidziana jest przysięga Ojczyźnie wygłoszona przez około 2500 młodych uczestników biwaku przed Grobem Nieznanego Żołnierza, zwiedzanie Warszawy, spotkania z uczestnikami misji specjalnych w Iraku i Afganistanie, zwiedzanie Akademii Obrony Narodowej i zapoznanie się z ofertą innych szkół wyższych mundurowych. Odbędzie się także pokaz uzbrojenia i umundurowania poszczególnych jednostek wojskowych. Dla uczestników z naszej szkoły udział w biwaku jest dużym wyróżnieniem, ponieważ nie ponoszą oni żadnych kosztów związanych z udziałem. Gorące podziękowania składamy Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Dąbrowie Białostockiej za transport. Opiekunem w trakcie trwania biwaku będzie Pan Janusz Bielawski. O pobycie naszych uczniów w Warszawie będziemy informować na bieżąco.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA