Konkurs o Janie Pawle II

2 kwietnia odbył sie IV Konkurs Papieski o życiu i działalności Jana Pawła II. Tradycyjnie wzięły w nim udział klasy pierwsze. Wygrała klasa ID, drugie miejsce zajęła klasa IC, a trzecie klasa IB. Konkurs prowadził Szymon i Paweł Konrad z klasy IID. 23 kwietnia br. w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku odbył sie etap diecezyjny XVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christina”. Patronat honorowy nad konkursem objął Abp Edward Ozorowski. Do etapu diecezjalnego przystąpiło 53 uczniów z 24 szkół ponadgimnazjalnych z całej archidiecezji. Z naszej szkoły do etapu diecezjalnego zakwalifikowało sie trzech uczniów: Maciej Kułak, Katarzyna Dziewiątkowska – uczniowie z klasy IC oraz Karolina Hołownia uczennica klasy ID. Katarzyna Dziewiątkowska zajęła VII miejsce, co pozwoliło jej rywalizować o wejście do finału.